KONTAKT

Novatel Sp. z o.o.
ul. Turystyczna 1
43-155 Bieruń

Tel. +48 32 201 17 04
E-mail: novatel@novatel.pl


Biuro czynne:
pon - pt: 8:00 - 16:00

Novatel - Centrum Doskonałości

Zenitel wyznacza Novatel Sp. Z o.o. jako Centrum Doskonałości w Polsce
7 październik 2021 ( Oslo, Norwegia)- Zenitel, wiodący lider rozwiązań z zakresu inteligentnej komunikacji, powołuje nowe Centrum Doskonałości (Center of Excellence- CoE) na rynku bezpieczeństwa i ochrony w regionie EMEA. Novatel, z siedzibą w pobliżu Krakowa, otrzymał tytuł Zenitel Center of Excellence.

„Polska to ważny i dynamiczny rynek położony w samym sercu Europy Środkowej, który odgrywa znaczącą rolę w ramach strategii rozwoju Zenitel w regionie EMEA”, mówi Wim van Winghe, wiceprezes ds. sprzedaży na region EMEA w Zenitel. „Specyficzne wymagania i cechy polskiego rynku wymagają silnego lokalnego CoE. Novatel posiada dogłębną wiedzę na temat produktów Zenitel oraz doświadczenie w dziedzinie audio, co sprawia, że jest dla nas idealnym przedstawicielem na tym rynku.”

„ Od ponad 15 lat Zenitel i Novatel są partnerami w zakresie oferowania systemów łączności,” mówi Adam Gregorczyk, Dyrektor Marketingowy w Novatel. „ Dzięki statusowi CoE, Novatel wchodzi na wyższy poziom w oferowaniu systemów łączności dla bezpieczeństwa i ochrony ludzi, tak aby słyszeli, byli słyszani i zrozumiani w każdych warunkach. Jesteśmy zadowoleni i zaszczyceni, że otrzymaliśmy tytuł CoE, który daje nam uznanie ze strony producenta i wyznacza kamień milowy w historii Novatel.”

ZENITEL
Zenitel jest wiodącym dostawcą inteligentnych rozwiązań komunikacji krytycznej dla bezpieczeństwa lądowego oraz morskiego i energetycznego, które pozwalają ludziom słyszeć, być słyszanym i zrozumianym w każdej sytuacji. Ponieważ komunikacja ma kluczowe znaczenie we wszystkich obszarach działalności, rozwiązania interkomowe i nagłośnieniowe Zenitel łączą się z innymi systemami bezpieczeństwa, takimi jak CCTV, kontrola dostępu i systemy alarmowe, tworząc kompleksowe rozwiązanie bezpieczeństwa.

NOATEL
Firma Novatel działa na polskim rynku od 1992 roku. Jest pionierem nowoczesnych rozwiązań w zakresie systemów interkomowych IP, systemów powiadamiania ratunkowego wraz z punktami INFO-SOS oraz pętli indukcyjnych. Szeroka gama i różnorodność produktów Novatel jest wykorzystywana w celu spełnienia stale rosnących wymagań w zakresie bezpieczeństwa. Firma oferuje różnorodne rozwiązania w zakresie systemów łączności m.in. dla przemysłu, transportu, obiektów publicznych, służby zdrowia i służb ochrony. Jesteśmy dumni, że jesteśmy nowym Centrum Doskonałości w Polsce.