KONTAKT

Novatel Sp. z o.o.
ul. Turystyczna 1
43-155 Bieruń

Tel. +48 32 201 17 04
E-mail: novatel@novatel.pl


Biuro czynne:
pon - pt: 8:00 - 16:00

Kolumny INFO i SOS - Help Point

Obiekty typu banki, kina, dworce, lotniska, urzędy publiczne, galerie handlowe, a także parki czy dzielnice miast, to miejsca, gdzie dzięki zastosowaniu odpowiednio zaprojektowanych i zintegrowanych systemów łączności można zapewnić bezpieczeństwo i bardziej przyjazną infrastrukturę dla klientów oraz mieszkańców miast.

Szybka i sprawna komunikacja - kolumna alarmowa

Bez względu na wielkość i typ tych obiektów, konieczny jest sprawny system komunikacji. System ten z jednej strony zapewni: komfort i bezpieczeństwo dla korzystających na takim terenie, z drugiej dla służb obsługi zagwarantuje: pełną kontrolę zdarzeń oraz przyczyni się do podniesienia wydajności z jednoczesnym obniżaniem kosztów obsługi i nadzoru.

Przyjazna dla użytkownika

Oferowane przez firmę Novatel Sp. z o. o. systemy i urządzenia uwzględniają korzystanie z nich przez osoby niepełnosprawne. O ile ostatnio odnotowano, znaczący postęp w rozwiązywaniu problemów przeszkód architektonicznych, to bariery technologiczne nadal stanowią duży problem dla korzystających z obiektów użyteczności publicznej przez osoby niepełnosprawne. Firma Novatel wykorzystuje swoje długoletnie doświadczenie, jak również partnerów technologicznych, oferuje kompleksowe techniczne rozwiązania dla bezpieczeństwa publicznego.

Interaktywne punkty zborne

Kolumna umożliwiająca natychmiastową, dwustronną łączność pomiędzy punktem zbornym a dyspozytorem koordynującym akcją ewakuacyjną. Może zostać dodatkowo wyposażona w nagłośnienie, kamerę oraz czytnik kontroli dostępu wstępnie zliczający osoby zebrane w punkcie zbornym.

Chcesz więcej informacji ? Napisz lub zadzwoń do nas ! Z chęcią przybliżymy szczegóły dotyczące naszych kolumn INFO / SOS.