Zwiększenie produktywności dzięki efektywnej komunikacji

Prowadzenie zakładu wymaga sprawnego, bezpiecznego, inteligentnego, niezawodnego i wysokiej jakości systemu komunikacji. Nasze rozwiązani zaprojektowane są tak aby zaspokoić potrzeby właścicieli, menadżerów, pracowników i gości.

Komunikacja interkomowa

Pozwala operatorom na komunikację w całej fabryce z wybranymi strefami, nagłośnieniem publicznym i wieloma innymi urządzeniami. Interkomy Vingtor- Stentofon są zbudowane tak aby wytrzymać najtrudniejsze warunki, ekstremalne temperatury, brud, hałas oraz codzienne intensywne użytkowanie.

Niezawodna w każdej sytuacji

Portfolio Vingtor-Stentofon dotyczące komunikacji w krytycznych sytuacjach oferuje najnowocześniejszą jakość dźwięku i sprzętu. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk i natychmiast można zadzwonić do wsparcia lub pomocy. Osobę po drugiej stronie połączenia słychać głośno i wyraźnie, eliminując w ten sposób nieporozumienia i błędy. Nawet w bardzo głośnym otoczeniu oferujemy krystalicznie czysty dźwięk- dzięki naszym interkomom Turbine z 10 watowym głośnikiem i aktywną redukcją hałasu. Nasze wysokiej jakości produkty są produkowane z wykorzystaniem kompatybilności wstecznej co znacząco zmniejsza koszty eksploatacji.